Ванні кімнати

ВИРАЗИТЕ СВОЇ БАЖАННЯ!

Функціональність, сучасний дизайн і виняткове співвідношення ціни та якості — Nobilia радує своїм різноманітним і багаторівневим асортиментом: кухні та ванні кімнати, вітальні та передпокій «Made in Germany» 

При плануванні ванної кімнати важливо відповісти на фундаментальні питання на ранній стадії. Скільки людей буде використовувати нову ванну кімнату? Чи буде кілька членів сім’ї одночасно використовувати ванну кімнату, наприклад, у годину пік? Які очікування у цих людей є у ванній кімнаті? Визначте пріоритети. Запишіть можливі ідеї у вигляді ескізу.

ДОЗВОЛЬТЕ СОБІ НАДИХАТИСЯ!

Який стиль меблів ви віддаєте перевагу? Будьте винахідливими та відкривайте для себе нові можливості разом фабрикою Nobilia. Перейдіть і подивіться в розділі продуктів. Тут ви знайдете свої улюблені меблі для ванної кімнати, які будуть відповідати вашим очікуванням. Порада. Якщо у вас є укоси, виступи або кутові стіни у ванній кімнаті і ви хочете оптимально використовувати доступний простір, ми рекомендуємо відразу замовити замір вашої майбутньої ванної, ця послуга надається безкоштовно.

ПЛАНУЙТЕ ЦЕ І Усвідомте це!

Ви знайшли щось цікаве? Пропонуємо вам намалювати комплект меблів для ванної кімнати. Дозвольте нашим спеціалістам (технологам та дизайнерам) допомогти Вам у цьому. Всі креслення точно враховуватимуть план поверху і максимально ергономічного використання всього простору. Ніщо не заважає вашій творчості – все можливо!

19ad358c2c55b49fb0d9200f547c2cd5

Touch B

Lux B

Lux B

Lux Rio B.jpg

Lux Rio B

Structura B

Structura B

Riva B

Riva B

Focus CC B

Focus CC B

stone art b.jpg

StoneArt B

Structura B2

Structura B2

Touch Structura B

Touch Structura B