Немецкие кухни Nobilia в Одессе

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Стільці та крісла від Venjakob

Будь то мінімалістський консольний стілець Venjakob або елегантно оббитий 4-х ножний стілець, ергономіка та непідвладний часу дизайн зливаються у вишукані сидіння, які залишаються гарними на довгі роки. Покриття – тканини та шкіра – походять з колекції Venjakob і зроблені вручну. Ідеальний обідній стілець для будь-якої ситуації, ідеальне крісло: у Venjakob ви знайдете те, що душа забажає.

Столи від Venjakob

Обідні столи Venjakob для найвищих вимог. Використовуються такі матеріали як дерево, скло та метал. Стильно поєднуються один з одним. Наша спеціальність: розсувні столи, які можуть бути розширені в одну мить. Ще одна особливість: обідні столи з тарілкою, що обертається. Достатньо легкого дотику кінчиками пальців, щоб зробити графини, каву, молоко та цукор так, щоб вони були легко доступні. Ось як процвітає культура столів.

Venjakob для їдалень та віталень

У Venjakob понад 200 співробітників виробляють справжню майстерність на 35 000 кв. — з точністю, якістю та любов’ю до деталей; Вже із 1935 року. Наша команда пов’язує традиційну ідею виробництва із сучасними методами обробки та широким спектром талантів. Ось чому наш асортимент меблів, стільців, обідніх столів та журнальних столиків протягом багатьох років залишаються красивими, стають родзинкою вашого будинку та частиною вашого сімейного життя.

Отримати більше інформації про продукцію Venjakob

Зв'яжіться з нами

Заказать звонок