about

Про компанію Mobitec

Заснована в 1990 році, Mobitec Systems SA є бельгійською сімейною компанією, що спеціалізується на виробництві високоякісних стільців, крісел та столів. Сильний і гордий довірою своїх клієнтів, Mobitec прагне зберегти його. Повна колекція з інноваційним дизайном, великим вибором макетів, можливістю роботи з тканинами та шкірою, надісланими замовником. Ефективний контроль якості, гнучкість логістики та якісне обслуговування. Принаймні, один раз кожен клієнт отримує послугу, на яку він заслуговує, незалежно від вартості або обсягу його замовлення. Насправді Mobitec є найважливішим виробником стільців у Бельгії та налічує близько 500 осіб на всіх майданчиках.

Дизайн:

Наша сила в тому, що ми маємо власний інноваційний відділ дизайну. Наш постійний аналіз та систематичне слідування тенденціям ринку дозволяють нам у Mobitec бути законодавцями моди, а не послідовниками.

Якість:

Наш комфорт та якість сидіння - результат більш ніж двох десятиліть досліджень, роздумів та постійного вдосконалення.

Глобальна концепція – завжди рішення для вашого проекту.

Наш широкий вибір дизайну – де б ви не знаходилися, ви завжди зможете знайти продукт у нашій колекції, який дасть відповідь. Mobitec пропонує широкий асортимент продукції: стільці, барні стільці, крісла, столи та пуфи.

Всі наші продукти доступні в 3 типах деревини: бук, дуб та горіх з 30 можливими варіантами фарбування, а також 25 видів покриттів, таких як тканини, шкіра та штучна шкіра, на вибір зазвичай більше 300 кольорів. Ми дійсно можемо запропонувати все це за відмінною ціною та якістю, оскільки ми організовані та ефективні з цим. Наша структура проста - ми наймаємо потрібних людей з правильним ставленням, щоб робити правильну роботу у потрібний час - і ми всі тут, щоб допомогти вам! Коли ви вибираєте сім'ю Mobitec, ви платите за якість, а не бренд.