Стільці та крісла від Mayer

Асортимент стільців Mayer пропонує елегантні силуети та вишукані матеріали для ідеального обіднього простору. У зоні для відвідувачів та конференцій гармонійна взаємодія ергономіки та свіжого дизайну пожвавлює кожну модель.

Завдяки опціональній функції гойдання або зручної штабелюваності, для кожного застосування можна знайти відповідні сидіння. Будь то класичний стілець або модні меблі, оббивка, шкіра або дерево, або колір сидінь і спинки, що вільно змінюється, — творчі можливості практично безмежні.

Барні стільці Mayer

Для бару, для сніданків вдома або кафетерію в магазині, для виставкового стенду або стійки реєстрації: барні стійки та табурети щоразу переконують своїм дизайном.

Тут ви знову швидко встаєте на ноги: зупинка на барі чи табуретці ідеально підходить як для ділового світу, так і для сніданку з коханими вдома. Просто дозвольте ногам бовтатися. Зручний контакт із усіх боків.

Професійні стільці, що обертаються Mayer

Професіоналізм означає дотримання суворих стандартів. Це означає набагато більше, ніж переклад знань та вмінь. Професіоналізм це ще й спосіб життя. Це включає розумну кількість напруги та розслаблення. Наприклад, дуже гарний стілець для офісу чи молодіжної кімнати.

Для офісу, будинку або для дитячої та молодіжної кімнати: програма з стільцем, що обертається, пропонує безліч функцій для індивідуальної вимоги сидіння. Професійні стільці для офісу, що обертаються, має максимальне налаштування і можливість переміщення. Ідеальна підтримка сидінь та впевнений зовнішній вигляд. Ергономічні стільці, що обертаються від дитячого садка до дорослого життя є стійким варіантом.

Функциональные стулья Mayer

Будь то детский сад или салон красоты: у каждого рабочего мира есть свои требования к сидению. Например, кто работает с детьми, нуждается в максимальной гибкости по высоте сиденья. В процедурном кабинете, в лаборатории, в парикмахерской или в салоне красоты свобода передвижения в радиусе 360 градусов — вот что важно.

Благодаря своей функциональности, мебель для сидения MAYER предлагает различные решения для различных задач в повседневной работе — и с привлекательным внешним видом.

Столи Mayer

Чи то високий стіл, чи зручний обідній стіл з різними можливостями позиціонування: Світ столів Mayer переконує продуманими деталями та ідеями для будь-яких цілей.

Вибір стільниць адаптується до стилю меблів. Класично сучасними є версії чорного чи білого кольору. Природний вигляд створюється за допомогою декорів із бука, клена, дуба чи венге. Скляні пластини завершують чистий вигляд. Столи лінійки Montana доповнюють вибір класичних настільних моделей.