Обладнання для кухонь Nobilia

Фасади для кухонь Nobilia

Німецький виробник кухонних меблів Nobilia виробляє великий асортимент фасадів з різних матеріалів — 110 варіантів обробки зі шпону, лаку, скла, ламінату та і т.д. Кухонні фронти зі шпону зверху покриваються спеціальним зносостійким лаком. Скляні фасади виготовляються із загартованого скла, яке стійке до ударів та перепадів температури. Для виробництва лакованих фасадів використовується виключно лак на водній основі, який є абсолютно безпечним для здоров’я людини. Покриття з ламінату та меламіну відрізняються високою якістю та надійністю в процесі експлуатації. Всі програми фронтів мають спеціальну опцію – можливість виготовлення кухонних фасадів із вертикальними або горизонтальними скляними вставками, можливість виготовлення засклених фасадів із рамою. У класичних колекціях фасади можуть бути зроблені зі скляними вставками та рейками у старонімецькому стилі. Для сучасних проектів німецький виробник кухонь Nobilia пропонує скляні двері-гармошки. Всі кухонні фронти виробляються відповідно до європейських стандартів якості та абсолютно безпечні для здоров’я людини, щоб змінити цей текст. Прокинувшись одного ранку після неспокійного сну, Грегор Замза виявив, що він у себе в ліжку перетворився на страшну комаху.

Ручки Nobilia

Для створення яскравих індивідуальних проектів Nobilia розробила широкий асортимент дверних ручок, виконаних з різними поверхнями — під нержавіючу сталь, під нікель, під старе залізо, мідь, срібло, чорний хром і т.д. Для класичних проектів рекомендується вибирати ручки із зістареною фактурою. Для кухонь у стилі кантрі ідеально підійдуть ручки-кнопки. Для моделей, виконаних у сучасному стилі, — рейлінгові або накладні ручки по ширині фасаду, які практично не будуть помітні в інтер’єрі. Вся фурнітура надійна у використанні та прослужить жоден десяток років. При виборі кухонної фурнітури слід враховувати не лише стилістику майбутньої кухні, а й фактуру фасадів, їхнє кольорове виконання.

Кольори корпусу Nobilia

Німецькі кухні Nobilia — це не тільки широкий асортимент кухонних фасадів, систем оснащення, але і великий вибір варіантів обробки каркасу. Для кухонь з монохромними фасадами пропонується використовувати корпуси наступних кольорів – білий преміум, білий альпійський, білий, глянсовий білий, матовий і глянсовий магнолія, шовковий сірий, пісочний, пісочний глянець, сірий мінеральний, сірий шифер. Для кухонь, виконаних зі шпону або з фактурою дерева, краще використовувати корпуси з імітацією сосни монтану, дуба Вірджинія, дуба San Remo, дуба біленого, дуба Прованс, дуба Онтаріо. Елементи корпусу виготовляються із основи МДФ і зверху покриваються меламіном. Передні кромки покриваються міцним ПП-кантом за сучасною технологією, яка унеможливлює його відшаровування під час експлуатації. Внутрішні полиці виготовляються в кольорі корпусу та комплектуються цілометалевим полкодержателем із запобіжним штифтом. Для створення естетичного внутрішнього простору отвори можуть бути закриті заглушками.

Столешницы Nobilia

Столешницы Nobilia безупречны по своему исполнению, надежны в использовании и неприхотливы в уходе. Для их производства используются высококачественные трехслойные стружечные плиты, которые сверху покрываются прочным слоистым пластиком. Столешницы устойчивы к высоким температурам, царапинам и другим механическим повреждениям. Нижняя сторона покрывается специальным влагозащитным материалом. При производстве столешниц серии Slim Line используется волокнистая плита высокой прочности. Рабочие поверхности Nobilia производятся в одном цвете, с фактурой дерева, камня, шифера, бетона и т.д. Для интерьеров с яркими цветными акцентами столешницы могут быть изготовлены с декоративным кантом оранжевого цвета, цвета ночной синий, аква, папоротник, salsa. Рабочие поверхности с имитацией под деревянный и каменный декор за счет своего высокого исполнения воспринимаются как натуральные материалы. Рисунок дерева или камня на отдельных вариантах столешниц может быть направлен и горизонтально, и вертикально.

Стінові панелі Nobilia

Німецький бренд Nobilia пропонує широкий асортимент панелей для кухонного фартуха — з фотомотивами, зі скла, в стилі заміського будинку з натурального шпону. Панелі з фотомотивами виробляються за допомогою цифрового друку та за рахунок нанесення спеціального покриття з обох боків, їх товщина складає 16 мм. Дане покриття стійке до перепадів температури та механічних пошкоджень. По контуру панелі виконані спеціальним кантом. Мінімальний розмір для замовлення складає 250 мм. Можливі варіанти мотивів – векторні малюнки з кухонною тематикою, пляж, дрова, кам’яна стіна. Скляні панелі для ніші безпечні та стійкі до пошкоджень, кант полірований. Панелі можуть бути виготовлені в наступних кольорах: сріблястому, білому, чорному, шовковому сірому, альпійському білому, магнолія, пісочному, скло. Панелі в стилі заміського будинку з жолобками виготовляються із натурального шпону в кольорі шовковий сірий. Панелі Nobilia для ніші стануть чудовим декоративним доповненням до кухні. Крім того, вони допоможуть уникнути таких неприємностей, як забруднені стіни після приготування їжі. Панелі невибагливі у догляді – легко чистяться та миються.