Lattoflex - ламелі та матраци.

Lattoflex представляє інноваційний продукт, що підкорив мільйони європейців, — ортопедичні підстави Lattoflex 300 із запатентованою системою 4-рівневої амортизації. Створено за участю лікарів сомнологів та ортопедів.

W.Schillig - дивани та крісла.

Ремесла у кращому вигляді
Цілком організований робочий процес є основою для якості, гарного обслуговування та своєчасної доставки. Виробничий потік повністю комп’ютеризовано, забезпечуючи плавну обробку. Штрих-коди повідомляють про кожен етап кожної меблів. Складання високоякісних механічних функцій виконується на спеціальній складальній лінії. Постійний контроль якості стандартний. Перед відправкою меблів вона упаковується у спеціальну фольгу для вторинної переробки для запобігання слідам тиску. Надійний транспорт забезпечується навченим персоналом та дочірньою логістичною компанією.
Меблі побудовані з точністю
Можна серйозно закохатися у дизайн меблів. Відмінне виробництво є обов’язковим. Шкіра — складний і цінний матеріал, де кожна деталь повинна бути виготовлена ​​з великою обережністю. Ніяка шкіра не однакова, тому ідеальна сировина та точне тестування матеріалів особливо важливі. Як фахівці з шкіри, ми знаємо, що для виробництва шкіри потрібні особливі навички, високий ступінь відповідальності та любов до торгівлі. Тут ми покладаємося на наших кваліфікованих працівників.

RMW - корпусні меблі, столи, стільці.

Повна установка

Наш продукт та наша компетентність — це різноманітність та індивідуальність. Ми виробляємо меблі для інтер’єру, які мають повноцінний характер системи через багатство варіантів.
З 10 різними стилями ми можемо покрити області обробки вітальні, їдальні, спальні, вбиральні та робочих приміщень. Цей тип асортименту залишає високий попит і наближає кожного до їхньої мети, реалізувати будинок мрії.

Стільці та столи від Venjakob

У Venjakob понад 200 співробітників виробляють справжню майстерність на 35 000 кв. — з точністю, якістю та любов’ю до деталей; Вже із 1935 року. Наша команда пов’язує традиційну ідею виробництва із сучасними методами обробки та широким спектром талантів. Ось чому наш асортимент меблів, стільців, обідніх столів та журнальних столиків протягом багатьох років залишаються красивими, стають родзинкою вашого будинку та частиною вашого сімейного життя.

Стільці та крісла від Mayer

Асортимент стільців Mayer пропонує елегантні силуети та вишукані матеріали для ідеального обіднього простору. У зоні для відвідувачів та конференцій гармонійна взаємодія ергономіки та свіжого дизайну пожвавлює кожну модель.

Завдяки опціональній функції гойдання або зручної штабелюваності, для кожного застосування можна знайти відповідні сидіння. Будь то класичний стілець або модні меблі, оббивка, шкіра або дерево, або колір сидінь і спинки, що вільно змінюється, — творчі можливості практично безмежні.