Кухонний бренд №1

Фабрика LEICHT визнана лідером у продажах у сегменті Преміальний бренд

На сьогоднішній день LEICHT вважається найбільш продаваним кухонним брендом в преміальному сегменті. Це одна з найтитулованіших і найвідоміших фабрик світу. Фабрика LEICHT була заснована у 1928 році і святкує своє 90-річчя у 2018 році.

Кухня будь-якого кольору

У 2018 яскраві елементи знову в моді. Фабрика LEICHT може пофарбувати частину своїх фасадів абсолютно будь-який колір, представлений на палітрі RAL. Це більше 1000 кольорів на вибір. Ми можемо пофарбувати фасади зі скла та МДФ. Не фарбуємо кераміку, бетон та шпон.

Перевага зовні та всередині

Внутрішнє наповнення — набір елементів, які видно не відразу, але, повірте, до ергономіки та естетики LEICHT миттєво.

Шоурум

Група пеналів STEEL-Е

Фасад із натуральним металевим покриттям на високоякісній МДФ-основі. Спеціальний лак з розпиленими частинками заліза на передній стороні та кантах. Відтінок вкрапленого в лак заліза виходить за допомогою спеціального процесу окислення.  Цей метод надає кожному окремому фронту унікальну структуру кольору та малюнка. Справжність металевої поверхні також характеризується її магнітним ефектом. Пенал з поворотною рамою Interior+ є гнучкою концепцією функціонального збільшення простору при оснащенні різних типів шаф. Конструктивною базою системи є рухома алюмінієва рама, глибиною 15 см, із вставками чорного матового кольору, яка по-новому і з сенсом ділить внутрішній простір шаф. Шафи Vero зі скляною рамкою призначені для індивідуальних кухонних планувань, які завдяки відкритим зонам та стильному освітленню створюють особливу естетику. Особливий інтерес у господарок викликає шафа із засувними дверима. У ряді пеналів приховані двері, що ведуть до сусіднього приміщення.

Кухня IOS-M

Скляний фасад у високоякісно опрацьованій комбінації термічно обробленого скла та рамки, c плавним переходом фаски між скляним та металевим кантом. Збільшена глибина нижніх шаф(68 см),додає додатковий об’єм для зберігання. Висувні ящики оснащені системою відкривання Tip-Softclose, від дотику до фасаду ящик відкривається самостійно. Верхня шафа з цілим півтораметровим фасадом оснащена системою SensoMatic. Наставна шафа з оригінальними розсувними, в одній площині дверима, виконана в одному виконанні зі стільницею та стіновою панеллю. Група пеналів має оригінальне рішення: фасади збільшені до рівня підлоги, що створює відмінний оптичний ефект.

Острів Stone

Ручний спосіб виробництва надає кожному окремому фасаду, з оптикою каменю, індивідуальний характер та унікальний зовнішній вигляд.  Разноманітні структурні зображення окремих фасадів надають кожній кухні свою неповторність. Стільниця виконана зі спеціально призначеного для кухонних стільниць скла.

048 784 54 33 | +38 068 704 5433 | +38 050 704 5433 | nobilia.odessa@gmail.com

ОДЕСА, Катерининська 73

Докладніше у нас на сайті